English ارتباط با ما گالری تصاویر ساختار سازمانی درباره دانشکده پیام رئیس دانشکده
به اطلاع کلیه ی دانشجویان و اساتید محترم میرساند، از این پس اطلاعیه های دفاع از پایان نامه ها در بخش مربوط به پایان نامه در منوی سمت راست وبسایت قابل دسترسی می باشد.
مشاهده بازدیدهای مطالب و محتوا : 183322
ما 25 مهمان آنلاین داریم

مار

گزارش مراسم اختتامیه جشنواره فیلم های آموزشی 300 ثانیه ای

اختتامیه‌ی جشنواره فیلم‌های آموزشی ۳۰۰ثانیه‌ای انجمن‌های علمی-دانشجویی دامپزشکی ایران در حالی برگزار شد که از ساعت ۱۲ تا ساعت ۱۵:۳۰ فیلم‌های جشنواره در تالار دکتر رستگار دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران اکران پرده‌ای شد. اختتامیه در ابتدا با سخنرانی‌های دکتر علیرضا باهنر، دبیر جشنواره و دکتر امید زهتاب‌ور، دبیر علمی جشنواره آغاز شد و در آن گزارش برگزاری جشنواره داده شد. پس از آن متنی در ارتیاط با چالش‌های دروس عملی دامپزشکی توسط یکی از دانشجویان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران خوانده شد. سپس کاندیداهای هر بخش معرفی شده و برگزیدگان اعلام شدند و تندیس جشنواره در هر بخش به آنان اهدا شد.

کاندیداهای دریافت تندیس فیلم‌های برگزیده در حوزه‌های سه‌گانه‌ی جشنواره:
 فیلم برتر از نگاه دانشجویان:
1. گاو در دامپزشکی و اقتصاد ملی
اشکان هاتفی‌نیا
دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
2- آناتومی دستگاه تنفس از نای تا آلوئول‌های انتهایی
محمد عرفان، علی کاکانژادی‌فر
دانشگاه لرستان
3- ساختار و مقایسه‌ی کتف انسان و دام
سارا واشقانی فراهانی، بیتا فاضل، زهرا شهبازی، فاطمه برزگر
دانشگاه تهران
 فیلم خلاق:
1 مروری بر استخوان‌ها و نواحی حسی سر گاو
زهرا کردزاده کرمانی، فائزه حدادی، مهتاب غنی تفرشی
دانشگاه شهید باهنر کرمان
2- لقاح داخلی استثنایی
ایمان امانی لاری، مجید پیکار، سیده فائزه رضوی، سارا علی‌نقی‌پور
دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون
3- آناتومی سطحی کاربردی اندام قدامی در اسب

سید سجاد وکیلی، رضا سلیمانی، سیده مهشید مصطفوی

دانشگاه شهید باهنر کرمان
فیلم برتر:
1- بررسی حفره‌ی بینی و Nasal Cavity CT scan
عبدالرئوف صابری، عمادالدین موبدی، آرین میرزایی بینایی، هادی رجب‌لو، علی صلواتی
دانشگاه تهران
2- آناتومی دستگاه تنفس از نای تا آلوئول‌های انتهایی
محمد عرفان، علی کاکانژادی‌فر
دانشگاه لرستان
3- مروری بر استخوان‌ها و نواحی حسی سر گاو
زهرا کردزاده کرمانی، فائزه حدادی، مهتاب غنی تفرشی
دانشگاه شهید باهنر کرمان
4- تلقیح مصنوعی در گوسفند به روش لاپاراسکوپی
مصطفی محمودی و صادق نادری
دانشگاه شهید باهنر کرمان
5- قلب، نبض حیات
آریا ایرانی، علیرضا باشتنی، مهدی بهرامی، پدرام تاج، کیارش حق‌پرست، سهند ساری اصلانی، علی شفیعی، رومینا ظریف منصور، محمد نظرزاده، سیاوش مصحفی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران
6-  Dorsal Laminectomy
دکتر سارا دهیادگاری
دانشگاه شهید باهنر کرمان


 برگزیدگان حوزه‌های سه‌گانه‌ی جشنواره:
 فیلم برتر از نگاه دانشجویان:
 آناتومی دستگاه تنفس از نای تا آلوئول‌های انتهایی
محمد عرفان، علی کاکانژادی‌فر
دانشگاه لرستان
 فیلم خلاق:
 آناتومی سطحی کاربردی اندام قدامی در اسب
سید سجاد وکیلی، رضا سلیمانی، سیده مهشید مصطفوی
دانشگاه شهید باهنر کرمان

 فیلم برتر:
1- بررسی حفره‌ی بینی و Nasal Cavity CT scan
عبدالرئوف صابری، عمادالدین موبدی، آرین میرزایی بینایی، هادی رجب‌لو، علی صلواتی
دانشگاه تهران
2- تلقیح مصنوعی در گوسفند به روش لاپاراسکوپی
مصطفی محمودی و صادق نادری
دانشگاه شهید باهنر کرمان
3- Dorsal Laminectomy
دکتر سارا دهیادگاری
دانشگاه شهید باهنر کرمان

تمامی آثار در کانال آپارات جشنواره قابل مشاهده هستند:
http://www.aparat.com/jashnvare_film_amoozeshi