English ارتباط با ما گالری تصاویر ساختار سازمانی درباره دانشکده پیام رئیس دانشکده
به اطلاع کلیه ی دانشجویان و اساتید محترم میرساند، از این پس اطلاعیه های دفاع از پایان نامه ها در بخش مربوط به پایان نامه در منوی سمت راست وبسایت قابل دسترسی می باشد.
Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/vetmed.ut.ac.ir/httpdocs/modules/mod_stats/helper.php on line 106 مشاهده بازدیدهای مطالب و محتوا : 304691
ما 17 مهمان آنلاین داریم

آمار
گزارش مراسم تودیع و معارفه 1394

مراسم معارفه ریاست جدید دانشکده، جناب آقای دکتر وجگانی

در مراسمی که 23 فروردین ماه 1394 در تالار حامدی دانشکده دامپزشکی برگزار شد آقای دکتر مهدی وجگانی به عنوان رئیس دانشکده معرفی و از تلاش‌های آقای دکتر امیر رستمی در دوران تصدی ریاست این دانشکده قدردانی شد.
آقای دکتر سید احمدرضا خضری مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های دکتر رستمی در دوران ریاست دانشکده  از دکتر وجگانی برای پذیرش این مسئولیت قدردانی کرد.
دکترخضری با ابراز خرسندی از اینکه در آغاز سال نو در جمع استادان دانشکده دامپزشکی است گفت: بسیار خوشحالم که در طلیعه سال نو در دانشکده کهن دامپزشکی که به سبب داشتن استادان برجسته با  چهره‌های شناخته شده، مدیران شایسته و توانمند و دارای سابقه درخشان در تاریخ آموزش عالی کشور است حضور پیدا کردم.
مشاور رئیس دانشگاه با اشاره به نقش دانشکده دامپزشکی در کشور گفت: نقش این دانشکده و استادان آن بر کسی پوشیده نیست بنابراین نیازی به تعریف از جایگاه و نقش این دانشکده در کشور نیست.
وی افزود: اما با همه نقشی که این دانشکده در سطح کشور دارد آنچه که بر ما مسلم است انتظاری که جامعه بویژه از دانشگاه تهران به عنوان دانشگاه مادر و نماد آموزش عالی و از دانشکده‌های کهن مثل دانشکده دامپزشکی که بعضا افتخار موجودیت آنها به پیش از تصویب قانون تأسیس دانشگاه تهران بر می‌گردد بسیار زیاد است.
در ادامه این مراسم دکتر رستمی نیز در سخنان کوتاهی از همکاری و همراهی استادان، دانشجویان و کارکنان و مسئولان دانشگاه در دوران تصدی وی در این دانشکده قدردانی کرد.
دکتر وجگانی نیز  در سخنانی به برنامه‌های خود در مدیریت دانشکده دامپزشکی اشاره کرد.
وی احیای شورای عمومی دانشکده، استفاده از خرد جمعی،فراهم کردن بستر مناسب برای مشارکت بیشتر اعضای هیأت علمی در اداره دانشکده، ارتقا آموزش و پژوهش دانشکده، تقویت انجمن‌های علمی و استفاده از ظرفیت بیمارستان دامپزشکی این دانشکده و تعامل با تمام بخش‌های دانشکده را از جمله برنامه های خود در آینده اعلام کرد.
در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس از تلاش‌های دکتر رستمی قدردانی شد.ویژه برنامه ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)

بسمه تعالی

این برنامه جهت بانوان (اعضای محترم هیئت علمی ، کارکنان و دانشجویان گرامی) دانشکده در تالار حامدی ازساعت ۱۲ الی ۱۳روز شنبه ۹۴/۱/۲۲برگزار شد .

ریز برنامه ها شامل تلاوت قرآن کریم، پخش سرود جمهوری اسلامی، مولودی خوانی و اهداء هدیه ( به ۱۰ نفر از اسامی فاطمه و کنیه های حضرت زهرا (س) ) بود.


جلسه دید و بازدید دکتر خلج

جلسه دید و بازدید مورخ ۹۴/۱/۱۷ در سالن شورای دانشکده که با حضور آقای دکتر خلج ریاست سازمان دامپزشکی به همراه آقای دکتر خانقاهی به جلسه ای کاری تبدیل شد که علاوه بر ریاست دانشکده آقای دکتر وجگانی، معاونین دانشکده، مدیران گروه ها ( حدود ۱۱ نفر)، آقای دکتر رضاییان (رئیس موسسه امین آباد) ، و چند نفر از اساتید پیشکسوت از جمله آقایان دکتر کیایی، دکتر جواد قراگوزلو و دکتر عرب حضور داشتند. در ابتدا پس از تبریکات سال جدید توسط رئیس سازمان، همکاران حاضر در جلسه به نقطه نظرات خود در ارتباط با دامپزشکی کشور پرداختند.مهم ترین مباحث ذکر شده شامل:

۱. انسجام بین سازمان دامپزشکی، سازمان نظام دامپزشکی و دانشکده باید بیش از گذشته حفظ شود.

۲. برای کنترل تاسیس دانشکده های دامپزشکی جدید می بایست از همه توان ها استفاده شود، تا دانشکده ها به این شکل اضافه نشوند.

۳. همکاری بیشتر بین سازمان دامپزشکی و دانشکده در حوزه های آموزشی، پژوهشی و اجرا ایجاد شود که در این ارتباط دانشکده اعلام آمادگی کرد کما فی سابق دوره های آموزشی مورد نیاز سازمان را که در بخش هایی از دانشکده مثل اپیدمیولوژی برگزار شده، اجرا نماید.

۴. اولویت های تحقیق و پژوهش مورد نظر سازمان به دانشکده اعلام شود که دانشکده بتواند بر اساس پایان نامه های دانشجویی در این زمینه کمک کند.

از طرف دیگر سازمان هم درخواست داشت که اولا دانشکده های دامپزشکی در برگزاری کنگره ها مثلا بر محور بهداشت و تغذیه دام و طیور بیشتر نقش ایفا نمایند.

دوم اینکه در بازنگری دوره دکتری به نیاز های سازمان هم توجه شود و نماینده ای از سازمان در جلسات بازنگری حضور یابند تا نظرات سازمان را بیان کنند.

بر این اساس قرار شد کمیته ای از طرف دانشکده و سازمان پیگیر تفاهم نامه های قبلی و عقد تفاهم نامه های جدید برای این همکاری ها باشد.
گزارش مراسم دید و بازدید 1394


مراسم ديد و بازديد نوروزي دانشكده در سال جديد در روز شنبه ۹۴/۱/۱۵ ساعت ۹ صبح در سالن شوراي دانشكده برگزار گردید.
مراسم تودیع و معارفه

بسمه تعالی

مراسم معارفه رياست جديد دانشكده جناب آقاي دكتر مهدي وجگاني و توديع رياست سابق دانشكده جناب آقاي دكتر امير رستمي در روز يكشنبه ۹۴/۱/۲۳ ازساعت ۱۳:۳۰ در تالار حامدي برگزار مي‌گردد. بدينوسيله از همكاران محترم جهت شركت در اين مراسم دعوت بعمل مي‌آيد.


Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/vhosts/vetmed.ut.ac.ir/httpdocs/templates/MYCMS1523FA/html/pagination.php on line 90 Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/vhosts/vetmed.ut.ac.ir/httpdocs/templates/MYCMS1523FA/html/pagination.php on line 96 Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/vhosts/vetmed.ut.ac.ir/httpdocs/templates/MYCMS1523FA/html/pagination.php on line 90 Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/vhosts/vetmed.ut.ac.ir/httpdocs/templates/MYCMS1523FA/html/pagination.php on line 96 «شروعقبلی12بعدیانتها»
صفحه 1 از 2