English ارتباط با ما گالری تصاویر ساختار سازمانی درباره دانشکده پیام رئیس دانشکده
به اطلاع کلیه ی دانشجویان و اساتید محترم میرساند، از این پس اطلاعیه های دفاع از پایان نامه ها در بخش مربوط به پایان نامه در منوی سمت راست وبسایت قابل دسترسی می باشد.
مشاهده بازدیدهای مطالب و محتوا : 256328
ما 42 مهمان آنلاین داریم

مار

خبر تفاهم نامه همکاری انجمن لیزر ایران و معاونت پژوهشی دانشکده

در راستای تعامل هر چه بیشتر با مراکز تحقیقاتی و صنعتی کشور و به منظور گسترش همکاری های علمی و آموزشی تفاهم نامه همکاری های فی مابین با انجمن لیزر ایران و معاونت پژوهشی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران منعقد گردید.

موضوع این تفاهم نامه شامل :

الف  تعیین و تبادل اولویت های تحقیقاتی واحدهای تحت پوشش ظرفین جهت هدایت و تبین طرحهای تحقیقاتی مشترک

ب  همکاری در طرحهای پژوهشی و صنعتی

پ   برگزاری مشترک همایشها ، کنفرانسها و کارگاهها

ت کمک در تجهیز و راه اندازی آزمایشگاهها ، کارگاهها و مراکز تحقیقاتی در جهت بهره برداری مشترک

ث برگزاری دوره های آموزشی توسط کارشناسان و محققین دو طرف به منظور ارتقا توان علمی دو مجموعه

چ انجام پایان نامه های تحصیلی مشترک به ویژه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

ح تدوین و تالیف اسنادو مدارک علمی و تبادل آنها

این تفاهم نامه را جناب آقای دکتر داوود شریفی معاون پژوهشی دانشکده دامپزشکی و جناب آقای دکتر رضا فکرآزاد به نمایندگی از انجمن لیزر ایران در تاریخ ۹۴/۴/۱۹ به امضا رسانیدند.سخنرانی پروفسور سلمان (استاد دانشگاه کلرادو امریکا)

اطلاعیه:

سخنرانی پروفوسور سلمان (استاد دانشگاه کلرادو امریکا) با عنوان :

"climate changes , food security , global health , and veterinary epidemiology : challenge of the 21st century "

چهارشنبه اول مهرماه ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ در تالار حامدی دانشکده دامپزشکی تهران برگزار خواهد شد .
اطلاعیه ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دکترای عمومی سال 94

بازه ثبت نام حضوري دانشجويان جديدالورود در مقطع فوق در تاريخ شنبه الي دوشنبه  مورخ ۹۴/۶/۲۸ لغايت ۹۴/۶/۳۰ از ساعت ۹ صبح لغايت۱۵:۳۰  بعدازظهر در سالن شورا دانشكده دامپزشكي برگزار مي گردد.

ثبت نام الكترونيكي: چهارشنبه مورخ ۹۴/۶/۲۵ الي جمعه ۹۴/۶/۲۷

ثبت نام حضوري : شنبه مورخ ۹۴/۶/۲۸ الي دوشنبه ۹۴/۶/۳۰


اطلاعیه ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دوره دکتری

بازه ثبت نام حضوري دانشجويان جديدالورود مقطع دوره دكتري  در تاريخ دوشنبه و سه شنبه  مورخ  ۹۴/۶/۱۶ لغايت ۹۴/۶/۱۷ از ساعت ۹ صبح لغايت ۱۷:۳۰ بعدازظهر در سالن شورای دانشكده دامپزشكي برگزار مي گردد.


اطلاعیه ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد

بدینوسیله به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته میرساند که براساس بازه زمانی ثبت نام حضوری از روز دوشنبه مورخ 6/16 لغایت 18/6/94 می باشد. پذیرفته شدگان محترم لازم است همزمان با ثبت نام حضوری در تاریخهای فوق الذکر جهت تحویل اصل مدارک ضروری و انتخاب واحد خود از ساعت 9 صبح الی 12/30و بعد از ظهر از ساعت 13/30الی 16/30به اداره آموزش دانشکده دامپزشکی واقع در طبقه دوم دانشکده مراجعه نمایند. (ثبت نام حضوری کلیه پذیرفته شدگان الزامی است)

اداره آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشکدهپایان کار دهمین کنگره دانشجویان دامپزشکی کشور


دهمین کنگره ی دانشجویان دامپزشکی کشور ، عصر روز پنجشنبه دروازدهم شهریور ۱۳۹۴،  پس از سه روز فعالیت در حالی به کار خود پایان داد که حتی تا ساعات پایانی نیز با استقبال چشم گیر دانشجویان برای شرکت در کارگاه ها و سخنرانی ها همراه بود ، در مراسم اختتامیه ی این کنگره ضمن تقدیر از ارائه دهندگان پوستر های برتر طی اقدامی جالب اعضای محترم کادر اجرایی اولین دوره ی کنگره دانشجویان دامپزشکی نیز در تالار حامدی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران ،سالن اصلی محل برگزاری این کنگره ، حضور یافتند و لحظاتی را در جمع  دانشجویان عزیز سپری نمودند. این کنگره به همت انجمن های علمی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران و با همکاری جمعی از دانشجویان فعال این دانشکده  و حمایت حامیان محترم  برگزار گردید و میهمان حضار علاقه مند از سراسر کشور بود.

خبر افتتاحیه ی دهمین کنگره ی دامپزشکی دانشجویان کشور


دهمین کنگره ی دانشجویان دامپزشکی کشور با شعار محوری " آموزش دامپزشکی و کارآفرینی" صبح امروز سه شنبه ۹۴/۶/۱۰ در تالار حامدی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران طی مراسم افتتاحیه ای با حضور جناب آقای دکتر خلج ریاست محترم سازمان دامپزشکی کشور ، مسئولین و اساتید ارجمند دانشکده دامپزشکی و جمع کثیری از دانشجویان علاقه مند آغاز به کار نمود ، و در روز نخست با ارائه مقالات و سخنرانی ها و کارگاه های متنوع نویدبخش ساعاتی پربار در جامعه ی دامپزشکی کشور بود ، این کنگره تا روز ۱۲ شهریور ماه به کار خود ادامه خواهد داد.آخرین اخبار دهمین کنگره دانشجویان دامپزشکی کشور

«دهمین کنگره دانشجويان دامپزشکی ايران» به همت انجمن‌های علمی- دانشجویی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران در تاریخ ۱۲-۱۰ شهريورماه سال ‌جاری در دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد؛ اين کنگره نخستين بار در آذر‌ماه سال ۱۳۶۹ با هدف مطرح شدن آخرین دست‌آوردهاي علمی به همت و ابتکار انجمن اسلامی دانشجويان دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار گردید. با بهره‌گيری از تجارب برگزاری نخستين کنگره، دومين کنگره نيز در ارديبهشت ماه ۱۳۷۴در همين دانشکده برگزار گردید. خوشبختانه روند برگزاری کنگره در سال‌های بعدي توسط ساير دانشگاه‌ها دنبال شده و نهمين کنگره در شهريور ماه سال ۱۳۹۳ توسط دانشکده دامپزشکی دانشگاه اروميه برگزار گرديد.

با توجه به موضوع بسيار مهم آموزش دامپزشکی در ايران و لزوم توجه به ابعاد کمی و کيفی اين مقوله، «آموزش دامپزشکی و کارآفرینی» به عنوان محور اصلی کنگره دهم در نظر گرفته شد.

محورهای این کنگره عبارتند از:

۱- آموزش دامپزشکی و کار آفرينی؛

۲- روش‌های نوين آموزش در دامپزشکی؛

۳- آموزش دامپزشکی در ساير کشورها؛

۴- مسائل حرفه‌ای، کارآفرينی و جنبه‌های نوين اشتغال در دامپزشکی؛

۵- بيماری‌های نوپديد و بازپديد، زئونوز‌ها و بهداشت عمومی؛

۶- اپيدميولوژی و اقتصاد دامپزشکی؛

۷- بهداشت و پرورش دام، طيور، آبزيان و زنبور عسل؛

۸- بهداشت و ايمنی مواد غذايی، سلامت محيط زيست؛

۹- بهداشت و بيماری‌های طيور؛

۱۰- بهداشت و بيماری‌های آبزيان؛

۱۱- بيماری‌های داخلی دام‌های بزرگ؛

۱۲- بيماری‌های داخلی دام‌های کوچک؛

۱۳- مامايی و بيماری‌های توليد مثل؛

۱۴- جراحی و بيهوشی؛

۱۵- راديولوژی و تکنيک‌های تصويربرداری تشخيصی دامپزشکی؛

۱۶- علوم آناتومی (کالبدشناسی، جنين‌شناسی و بافت‌شناسی)؛

۱۷- ايمنی‌شناسی، فيزيولوژی، فارماکولوژی، بيوشيمی و سم‌شناسی؛

۱۸- ميکروبيولوژی (باکتری‌شناسی، ويروس‌شناسی، انگل‌شناسی و قارچ‌شناسی)؛

۱۹- بيوتکنولوژی (نانوتکنولوژی، سلول‌های بنيادين و فرآورده‌های بيولوژيک)؛

۲۰- پاتولوژی و کلينيکال پاتولوژی؛

۲۱- حقوق حيوانات و اخلاق دامپزشکی؛ و

۲۲- مديريت و بيماری‌های حيات وحش و حيوانات خانگی غيرمعمول.

در مجموع ۳۴۷ مقاله به این کنگره ارسال گردید، که پس از داوری تعداد ۲۳۱ مقاله پذیرفته شده است که ۳۳ مقاله به صورت سخنرانی عادی و تعداد ۱۹۸ مقاله به صورت پوستر ارائه می­گردد. همچنین ۹ مقاله نیز توسط سخنرانان مدعو با موضوعاتی مانند: مروری بر آموزش دامپزشکی در ایران  و جهان؛ آزمون جامع  برای ورود به حرفه دامپزشکی در کشورهای مختلف دنیا؛ سیستم پذیرش دانشجو در دوره های تخصصی دامپزشکی: مقایسه ایران و کشورهای توسعه یافته؛ انتظارات بخش اجرا از آموزش های آکادمیک دامپزشکی؛ تغذیه بالینی؛ نقش و اهميت حرفه دامپزشكي در تامين بهداشت عمومی و مواد غذايي؛ اشتغال در بخش خصوصی و دولتی دامپزشکی: چالش‏ها و فرصت‏ها؛ اشتغال دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی (متخصصان) دامپزشکی در کشور؛ مدیریت فناوری و تجاری سازی در حوزه دامپزشکی ارائه خواهد شد.

همزمان با این کنگره تعداد 14 کارگاه آموزشی با موضوعاتی مانند: اورژانس و مراقبت های ویژه حیوانات کوچک؛ اصول طب پرندگان زینتی؛ اصول نگهداری و تغذیه حیوانات غیر معمول؛ اصول نسخه نویسی در دامپزشکی؛ جیره نویسی طیور؛ آموزش مقاله نویسی برگزار خواهد شد که ۳۰۰ نفر در این کارگاه ها شرکت خواهند نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی دهمین کنگره ی دانشجویان دامپزشکی کشور به آدرس اینترنتی : www.10thivsc.ir مراجعه فرمایید.

 


اطلاعیه ی انتخاب واحد ترم جدید ( نیمسال اول 95-94)

قابل توجه دانشجویان محترم دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران در مقاطع تحصیلی دکتری عمومی ، دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد :

سرترم نیم سال اول تحصیلی ۱۳۹۵-۱۳۹۴ از تاریخ ۹۴/۶/۹ لغایت ۹۴/۶/۱۴ جهت انتخاب واحد باز می باشد و دانشجویان عزیز می توانند از طریق سامانه آموزش انتخاب واحد خود را انجام دهند. لازم به ذکر است آن دسته از دانشجویانی که دارای تأییدیه تحصیلی و یا فرم معافیت تحصیلی در پرونده خویش نمی باشند جهت تکمیل مدارک خود اقدام نمایند ، در غیر این صورت ثبت نام برای این افراد از طریق سامانه غیرفعال می باشد.

توجه: سامانه انتخاب واحد در روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ ۹۴/۷/۲۳ و ۹۴/۷/۲۴ جهت انتخاب واحد دانشجویان فعال می باشد.

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی

قابل توجه پذیرفته شدگان محترم:

ثبت نام حضوري دانشجويان جديدالورود مقطع دوره دكتري در تاريخ شنبه و يكشنبه مورخ ۱۳۹۴/۶/۷ لغايت ۱۳۹۴/۶/۸ساعت ۸ صبح لغايت ۴ بعدازظهر در سالن شورای  دانشكده دامپزشكي برگزار مي گردد.دهمین کنگره دانشجویان دامپزشکی کشور

 دهمین کنگره دانشجويان دامپزشکی ايران در تاریخ  ۱۲-۱۰ شهريورماه سال‌جاری به همت انجمن های علمی-دانشجویی در محل دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.