English ارتباط با ما گالری تصاویر ساختار سازمانی درباره دانشکده پیام رئیس دانشکده
به اطلاع کلیه ی دانشجویان و اساتید محترم میرساند، از این پس اطلاعیه های دفاع از پایان نامه ها در بخش مربوط به پایان نامه در منوی سمت راست وبسایت قابل دسترسی می باشد.
Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/vetmed.ut.ac.ir/httpdocs/modules/mod_stats/helper.php on line 106 مشاهده بازدیدهای مطالب و محتوا : 304701
ما 16 مهمان آنلاین داریم

آمار

معاونت دانشجويي و فرهنگي

معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده دامپزشکی این افتخار را دارد که با فراهم نمودن بستر مناسب برای رشد علمی و پرورش استعدادهای نخبگانی که اولین و بزرگترین دانشکده دامپزشکی کشور را برای تحصیل برگزیده‌اند، در ترسیم آینده روشن ایران اسلامی سهیم باشد.

این معاونت با تلاش مدیریتهای امور فرهنگی و فوق برنامه ،امور دانشجویی،امور خوابگاهها،تربیت بدنی، مرکز بهداشت و درمان و مرکز راهنمایی و مشاوره دانشجویان، گامهای تأثیرگذاری را در انجام مأموریت سازمانی دانشگاه بویژه در سالهای اخیر برداشته است.

امور تربيت بدني دانشکده با فراهم كردن امكانات لازم ورزشي براي دانشجويان سعي در ايجاد محيطي شاداب و پر تحرك براي قشر جوان و پر انرژي دارد. برگزاري كلاس هاي آموزشي _ اردوهاي تفريحي و ورزشي، برگزاري تمرينات ورزشي، برگزاري مسابقات درون دانشگاهي و اعزام تيم هاي دانشجويي به مسابقات از جمله اقدامات و وظايفي است كه اين اداره كل مسئوليت اجراي آن را به عهده دارد.

امور دانشجويي در زمینه خوابگاه، بیمه دانشجویی، بررسي و پرداخت وامهاي دانشجويي، تسويه حساب دانشجويان فعالیت می کند.

امور فرهنگي و فوق برنامه يكي از زير مجموعه هاي معاونت دانشجويي است كه عمده فعاليت آن بر برنامه ريزي فرهنگي براي دانشجويان متمركز است و با فعاليت هاي فوق برنامه خود سعي در ايجاد فضا و محيطي با نشاط براي دانشجويان دارد.امور فرهنگی زیر مجموعه اي با عنوان «كانون هاي دانشجويي و فرهنگي» دارد كه در واقع هدف از ايجاد آن سپردن كارهاي فرهنگي به دانشجويان و وارد كردن آنان در تصميم گيري و اجراي برنامه هاي فرهنگي است.

مركز ارتقاء تحصیلی ديگر مركز زير مجموعه معاونت دانشجويي است. اين مركز به ارائه خدمات مشاوره، راهنمايي و بهداشت رواني در زمينه هاي مختلف تحصيلي، اجتماعي، خانوادگي، عاطفي و كمك به حل مشكلات دانشجويان اختصاص دارد.