English ارتباط با ما گالری تصاویر ساختار سازمانی درباره دانشکده پیام رئیس دانشکده
به اطلاع کلیه ی دانشجویان و اساتید محترم میرساند، از این پس اطلاعیه های دفاع از پایان نامه ها در بخش مربوط به پایان نامه در منوی سمت راست وبسایت قابل دسترسی می باشد.
Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/vetmed.ut.ac.ir/httpdocs/modules/mod_stats/helper.php on line 106 مشاهده بازدیدهای مطالب و محتوا : 304681
ما 29 مهمان آنلاین داریم

آمار

امور دانشجويي

امور دانشجويي در زمینه خوابگاه ، بیمه دانشجویی ، بررسي و پرداخت وامهاي دانشجويي، تسويه حساب دانشجويان فعالیت می کند. 
امور دانشجویی که شامل:

1- رفاه،  2- خوابگاه: خوابگاه محل استراحت مطالعه، تفریح، ... و در حالت كلى محل زندگی دانشجویان است و با توجه به اینكه ساعات زیادی از اوقات دانشجویان در آنجا سپری می‌گردد، در حقیقت خانه دوم آنها محسوب می‌شود. لذا كاركنان مدیریت امور خوابگاه‌ها ضمن خوشامدگویی و عرض خیر مقدم و گرامیداشت ورود شما دانشجویان عزیز به دانشگاه و حضور گرمتان در خوابگاه، صادقانه خواهند كوشید تا فضای خوابگاهی اختصاص یافته به شما گرامیان، محیطی امن، آرام و مناسب جهت زندگى باشد تا به نوبه خود سهمی هر چند اندك در پیشبرد علم و دانش این مرز و بوم داشته باشند. به منظور تسهیل اطلاع رسانی به دانشجویان، مدیریت خوابگاه‌ها اطلاعات مربوط به امكانات، هزینه‌های خوابگاه‌ها ، ضوابط و مراحل اسكان در خوابگاه‌ها و غیره را از طریق وب‌سایت http://kooy.ut.ac.ir دسترسی دارند. 3 – اخبار، بخشنامه ها و فرم ها می شود.