برگزاری مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت (اطلاعیه ۲)

برگزاری مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت (اطلاعیه ۲)


 

 ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

مرحله دانشگاهی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و عترت (علیهم السلام) در دانشگاه تهران، در ۶ بخش و ۳۴ رشته برگزار می‌شود. کلیه دانشجویان می‌توانند بنا بر علاقه‌مندی خود در بخش‌های موجود در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

جهت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

جزئیات بیشتر در خصوص بخش‌های مختلف مسابقات، از آیین‌نامه تکمیلی مسابقات قرآن و عترت در دسترس است. همچنین آئین‌نامه‌ها و فایل‌های مربوط به بخش معارفی در سامانه quran.ut.ac.ir درج شده است.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، این دوره از مسابقات به صورت مجازی برگزار می‌شود که زمان‌بندی و جزئیات بخش‌های مختلف آن به‌صورت زیر است:

بخش معارفی: آزمون بخش معارفی به‌صورت مجازی و در تاریخ سه‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ برگزار می‌شوند. علاقمندان می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۲۰ خردادماه با مراجعه به سامانه quranst.pnu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام و دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام کنند.

بخش آوایی: شرکت‌کنندگان در این بخش می‌بایست بر اساس قرعه‌های اعلامی توسط دبیرخانه، فایل‌های تصویری ضبط شده (توسط دوربین یا تلفن همراه) تلاوت ترتیل، تحقیق، دعا و مناجات را حداکثر تا تاریخ ۱۲ تیرماه به شماره ۰۹۰۴۴۵۲۱۱۱۰ در پیامرسان WhatsApp و یا نشانی پست الکترونیک cultural@ut.ac.ir ارسال نمایند.

سایر بخش‌ها: آخرین فرصت ارسال آثار در این بخش‌ها نیز ۱۲ تیرماه می‌باشد. شرکت‌کنندگان در بخش‌های پژوهشی، ادبی و فناوری می‌توانند آثار خود را در سامانه quran.ut.ac.ir بارگذاری نمایند و آثار بخش هنری را به دفتر اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران واقع در خیابان انقلاب اسلامی، ابتدای خیابان ۱۶ آذر، پلاک ۱۶، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران ارائه دهند.