دومین جلسه سلسله نشست­های مستند محور انجمن علمی دانشجویی آناتومی، جنین شناسی و تکنولوژی تولیدمثل دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار شد

در تاریخ 15 مرداد 1398 دومین جلسه سلسله نشست­های مستند محور انجمن علمی دانشجویی آناتومی، جنین شناسی و تکنولوژی تولیدمثل دامپزشکی دانشگاه تهران با همکاری انجمن علمی بهداشت و بیماری آبزیان دانشکده دامپزشکی برگزار شد. در این جلسه که از ساعت 10 الی 12 در محل تالار دکتر حامدی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران اجرا شد، با حضور متخصصان و علاقمندان، فیلم مستند ساحل ژوراسیک نمایش داده شد.

این فیلم در مورد فرآیند اکتشاف فسیل یک خزنده آبزی و انجام مطالعات گوناگون روی آن می­باشد که در کشور انگلستان سال 2018 میلادی ساخته شده است. در پایان جلسه بحث و تبادل نظر متخصصان در مورد موضوعات تخصصی مطرح شده در فیلم انجام شد. لازم به ذکر است که در ابتدای جلسه هم از تندیس یادبودی که توسط جناب آقای پرهام صوفی زاده از یک فسیل ایکتیوزوروس ساخته شده بود، رونمایی گردید.

در این جلسه جناب آقای دکتر رادمهر (استاد آناتومی دامپزشکی)، جناب آقای دکتر گیلانپور (استاد آناتومی دامپزشکی)، جناب آقای دکتر راد (استاد بیماری­های داخلی دام­های کوچک)، جناب آقای دکتر مظاهری (دانشیار آناتومی دامپزشکی)، جناب آقای دکتر میرزرگر (دانشیار بهداشت و بیماری­های آبزیان)، سرکار خانم دکتر نبیان (استاد انگل شناسی دامپزشکی) و جناب آقای دکتر امید زهتاب ور (استادیار آناتومی دامپزشکی) حضور داشتند و به بحث و تبادل نظر با حضار پرداختند.